Baterie

66

Termostatické baterie GROHE GROHTHERM

27.1.2021

Technologie ve světě koupelen jdou neustále dopředu, a to i díky společnosti GROHE, která je jejich předním světovým inovátorem. Klasické baterie jsou stále populární, ovšem postupně se stále oblíbenější stávají termostatické baterie GROHE, se kterým bude sprchování zase o něco příjemnější a pohodlnější.

64

Exkluzivní 3D vodovodní baterie GROHE

9.11.2020

Nepředstavitelné se stalo skutečností. Světlo světa spatřila vodovodní baterie GROHE, která se zrodila 3D tiskem za pomoci těch nejmodernějších technologií. Zároveň zůstávají zachovány všechny špičkové funkce a perfektní designové provedení.

63

Kuchyňská baterie Zedra SmartControl

20.10.2020

Výběr kuchyňské baterie není radno podceňovat. Přeci jenom v kuchyni trávíme podstatnou část našeho života. Jak se vám líbí kuchyňská baterie od GROHE Zedra SmartControl, která vyniká promyšleným designem, ergonomií i inovativním funkcím?

61

Bezdotykové baterie jsou na vzestupu

25.8.2020

Moderní doba si žádá moderní produkty. Dnes, kdy je na hygienické standardy brán obrovský zřetel, se nároky na ně stále zvyšují. A to nejenom na veřejných místech, ale také v našich domovech. Lidé už se nechtějí zbytečně něčeho dotýkat, proto jsou bezdotykové baterie a hlasem ovládané produkty blízkou budoucností.

58

S GROHE Red vaříte hned

28.5.2020

Horká voda bez čekání a přímo z kohoutku? Ne, to opravdu není nic nemožného, to je novinka pro vaši kuchyni jménem GROHE Red, díky které budete mít vařící vodu k okamžitě k dispozici.

57

Baterie Grohe Plus s LED displejem

27.4.2020

Technologie hýbou světem, a stejně tak je tomu i ve světě koupelen, do kterého vstupují inteligentní technologie umožňující usnadnění běžných úkonů a zvyšovat pohodlí uživatele. Chytrá umyvadlová baterie Grohe Plus je nejnovějším přírůstkem, díky kterému je možné v reálném čase sledovat teplotu vytékající vody na displeji výpusti.

54

Bezdotyková baterie GROHE Bau Cosmopolitan E

28.1.2020

Vyzkoušejte novou generaci bezdotykového komfortu. Bezdotyková baterie už dávno není jen výsadou hotelů a restaurací, ale zabydluje se i v domácích koupelnách. I když na veřejných místech jde především o to, že nepřijdete do přímého kontaktu s bakteriemi, doma ji oceníte především při práci - když budete mít špinavé ruce, neušpiníte si jimi i baterii.

53

Kuchyňská vodovodní baterie Grohe - funkční i designová

18.12.2019

V kuchyni trávíme velkou část svého času a právě kuchyňská vodovodní baterie bývá jejím nejvytíženější součástí. Použijete ji asi stokrát za den - natočení vody, umytí jídla nebo na úklid. Proto se rozhodně vyplatí si pořídit kvalitní a odolný kousek, který vám bude dobře sloužit celé roky.

51

Chytrá dřezová baterie Grohe SmartControl

26.11.2019

Milujete vaření a rádi trávíte čas v kuchyni? Pak potřebujete to nejlepší vybavení, se kterým bude radost pracovat. Díky nové dřezové baterii Grohe SmartControl bude příprava na vaření mnohem pohodlnější.

48

Přírodní a elegantní koupelna s Grohe Essence

30.8.2019

Stavíte nebo rekonstruujete novou koupelnu? Chcete mít vše krásně sladěné, nadčasové a elegantní? Pak vám rozhodně stojí za pozornost řada sanitární keramiky Grohe Essence, která v sobě snoubí minimalismus s komfortem a čistotou přírodních válcových tvarů.

12 3 4