Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
68

Ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive

26.3.2021

Kdo by neměl rád sprchování? V zimě se v ní rozehřejete, v létě vás příjemně osvěží. Sprchování už dávno není jen o tom se umýt, ale stalo se i jedním ze způsobů relaxace a očisty nejen těla, ale i mysli. Vyzkoušejte novinku od GROHE - ruční sprchu Rainshower SmartActive.

67

GROHE Perfect Match - domácí wellness

25.2.2021

Na wellness nemusíte jezdit jen do lázní. Pokud milujete odpočinek a relax v koupelně, můžete si ho s GROHE dopřát i u vás doma. Domácí wellness se za poslední dobu stává stále oblíbenější a vůbec není divu. I proto společnost GROHE vybrala 3 kombinace Perfect Match, díky kterým docílíte sjednoceného designu.

66

Termostatické baterie GROHE GROHTHERM

27.1.2021

Technologie ve světě koupelen jdou neustále dopředu, a to i díky společnosti GROHE, která je jejich předním světovým inovátorem. Klasické baterie jsou stále populární, ovšem postupně se stále oblíbenější stávají termostatické baterie GROHE, se kterým bude sprchování zase o něco příjemnější a pohodlnější.

65

Historie značky GROHE

23.12.2020

Společnost GROHE má za sebou bohatou tradici výroby prémiových produktů. Své klíčové schopnosti rozšiřuje také prostřednictvím získávání znalostí a zkušeností inovativních společností. Každá akvizice v minulosti znamenala novou položku v know-how našeho produktového portfolia.

64

Exkluzivní 3D vodovodní baterie GROHE

9.11.2020

Nepředstavitelné se stalo skutečností. Světlo světa spatřila vodovodní baterie GROHE, která se zrodila 3D tiskem za pomoci těch nejmodernějších technologií. Zároveň zůstávají zachovány všechny špičkové funkce a perfektní designové provedení.