Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
61

Bezdotykové baterie jsou na vzestupu

25.8.2020

Moderní doba si žádá moderní produkty. Dnes, kdy je na hygienické standardy brán obrovský zřetel, se nároky na ně stále zvyšují. A to nejenom na veřejných místech, ale také v našich domovech. Lidé už se nechtějí zbytečně něčeho dotýkat, proto jsou bezdotykové baterie a hlasem ovládané produkty blízkou budoucností.

60

GROHE v boji proti plastovým obalům

28.7.2020

Společnost GROHE, která je předním světovým výrobcem kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, již před dvěma lety vyhlásila válku zbytečným plastovým obalům a nahradila je ekologičtějšími variantami. V současné době jsme přírodu uchránili od 10 milionů jednorázových plastových obalů. V příštím roce to bude už 35 milionů.

59

Bidetové wc prkénko je skvělým vynálezem

23.6.2020

Připravte se na novou úroveň hygieny! Manuální bidetové wc prkénko nastavuje novou laťku očistě a pohodlí po použití oné místnosti. Zapomeňte na nepříjemný toaletní papír - očista pomocí tekoucí vody po použití wc je neskutečně příjemnější a šetrnější. Ucítíte to sami na vlastní kůži.

58

S GROHE Red vaříte hned

28.5.2020

Horká voda bez čekání a přímo z kohoutku? Ne, to opravdu není nic nemožného, to je novinka pro vaši kuchyni jménem GROHE Red, díky které budete mít vařící vodu k okamžitě k dispozici.

57

Baterie Grohe Plus s LED displejem

27.4.2020

Technologie hýbou světem, a stejně tak je tomu i ve světě koupelen, do kterého vstupují inteligentní technologie umožňující usnadnění běžných úkonů a zvyšovat pohodlí uživatele. Chytrá umyvadlová baterie Grohe Plus je nejnovějším přírůstkem, díky kterému je možné v reálném čase sledovat teplotu vytékající vody na displeji výpusti.