Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
65

Historie značky GROHE

23.12.2020

Společnost GROHE má za sebou bohatou tradici výroby prémiových produktů. Své klíčové schopnosti rozšiřuje také prostřednictvím získávání znalostí a zkušeností inovativních společností. Každá akvizice v minulosti znamenala novou položku v know-how našeho produktového portfolia.

64

Exkluzivní 3D vodovodní baterie GROHE

9.11.2020

Nepředstavitelné se stalo skutečností. Světlo světa spatřila vodovodní baterie GROHE, která se zrodila 3D tiskem za pomoci těch nejmodernějších technologií. Zároveň zůstávají zachovány všechny špičkové funkce a perfektní designové provedení.

63

Kuchyňská baterie Zedra SmartControl

20.10.2020

Výběr kuchyňské baterie není radno podceňovat. Přeci jenom v kuchyni trávíme podstatnou část našeho života. Jak se vám líbí kuchyňská baterie od GROHE Zedra SmartControl, která vyniká promyšleným designem, ergonomií i inovativním funkcím?

62

Hlavová sprcha GROHE je vlaštovkou v digitalizaci koupelny

24.9.2020

Co není digitální, pravděpodobně bude brzy nahrazeno něčím novým. Takové je motto dnešní doby. Protože digitalizace, ať chceme nebo ne, se stává součástí každodenního života, a to i v oblasti koupelen. Hledáte inteligentní technologie, které se snadno ovládají a zvyšují komfort? Vyzkoušejte hlavovou sprchu GROHE.

61

Bezdotykové baterie jsou na vzestupu

25.8.2020

Moderní doba si žádá moderní produkty. Dnes, kdy je na hygienické standardy brán obrovský zřetel, se nároky na ně stále zvyšují. A to nejenom na veřejných místech, ale také v našich domovech. Lidé už se nechtějí zbytečně něčeho dotýkat, proto jsou bezdotykové baterie a hlasem ovládané produkty blízkou budoucností.