Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
72

GROHE X - nová digitální platforma

13.7.2021

Jít s dobou je dnes naprosto zásadní. Lidé milují nejrůznější technologie a vychytávky, díky kterým je jejich život jednodušší a zábavnější. Společnost LIXIL EMENA uvedla na trh novou digitální platformu, která vám umožní získat všechny informace a novinky o naší značce GROHE.

71

Koupelnová vodovodní baterie GROHE Baulines

21.6.2021

Zařizujete novou koupelnu a potřebujete vybrat koupelnovou vodovodní baterii? Jenže na trhu je obrovské množství různých druhů a typů a vybrat jen jednu jedinou se může zdát jako téměř nadlidský úkol. A protože v jednoduchosti je krása, společnost GROHE přišla s baterií GROHE Baulines.

70

Úspěchy GROHE v oblasti udržitelnosti

27.5.2021

Společnost GROHE není na poli udržitelnosti žádným nováčkem a již minulosti získala v této oblasti různá ocenění. Nyní do své sbírky zařadila další dva úspěchy - byla jmenována jako jeden z 50 lídrů v oblasti udržitelnosti a klimatu a vyhrála německou cenu za udržitelný rozvoj German Sustainability Award 2021.

69

Kuchyňská baterie se sprchou GROHE SmartControl

27.4.2021

Každá kuchyně je centrem a srdcem domova - je to místo, kde se schází celá rodina, sdílí svoje zážitky, chystá si jídlo a pak si ho zde i vychutnává. I proto, že zde trávíme spoustu času, je důležité, aby vás práce v kuchyni bavila a také aby se vám v ní líbilo. A k tomu je potřeba kvalitní a funkční vybavení - kuchyňská baterie se sprchou GROHE SmartControl.

68

Ruční sprcha GROHE Rainshower SmartActive

26.3.2021

Kdo by neměl rád sprchování? V zimě se v ní rozehřejete, v létě vás příjemně osvěží. Sprchování už dávno není jen o tom se umýt, ale stalo se i jedním ze způsobů relaxace a očisty nejen těla, ale i mysli. Vyzkoušejte novinku od GROHE - ruční sprchu Rainshower SmartActive.