Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
59

Bidetové wc prkénko je skvělým vynálezem

23.6.2020

Připravte se na novou úroveň hygieny! Manuální bidetové wc prkénko nastavuje novou laťku očistě a pohodlí po použití oné místnosti. Zapomeňte na nepříjemný toaletní papír - očista pomocí tekoucí vody po použití wc je neskutečně příjemnější a šetrnější. Ucítíte to sami na vlastní kůži.

58

S GROHE Red vaříte hned

28.5.2020

Horká voda bez čekání a přímo z kohoutku? Ne, to opravdu není nic nemožného, to je novinka pro vaši kuchyni jménem GROHE Red, díky které budete mít vařící vodu k okamžitě k dispozici.

57

Baterie Grohe Plus s LED displejem

27.4.2020

Technologie hýbou světem, a stejně tak je tomu i ve světě koupelen, do kterého vstupují inteligentní technologie umožňující usnadnění běžných úkonů a zvyšovat pohodlí uživatele. Chytrá umyvadlová baterie Grohe Plus je nejnovějším přírůstkem, díky kterému je možné v reálném čase sledovat teplotu vytékající vody na displeji výpusti.

55

Se dřezy GROHE budete vařit jako profesionál

26.2.2020

Jedním z nejnezbytnějších prvků v kuchyni je dřez, který stejně jako baterii používáme několikrát denně, proto bychom jeho výběr měli pečlivě zvážit. Jedná se o velmi namáhaný a vytížený prostor, u kterého bychom měli velmi dbát na kvalitní provedení, abychom ho za pár let nemuseli měnit znovu. Všechny dřezy GROHE vynikají špičkovými materiály i zpracováním.

54

Bezdotyková baterie GROHE Bau Cosmopolitan E

28.1.2020

Vyzkoušejte novou generaci bezdotykového komfortu. Bezdotyková baterie už dávno není jen výsadou hotelů a restaurací, ale zabydluje se i v domácích koupelnách. I když na veřejných místech jde především o to, že nepřijdete do přímého kontaktu s bakteriemi, doma ji oceníte především při práci - když budete mít špinavé ruce, neušpiníte si jimi i baterii.