Tradice a historie GROHE

logo grohe

Dlouhá tradice společnosti GROHE sahá až do roku 1817, kdy nejstarší německý výrobce vodovodních baterií Eichelber otevírá své sídlo v Iserlohnu. Dalším historickým mezníkem je rok 1873, kdy byla založena firma Carl Nester Armaturenfabrik – první výrobce termostatických baterií pro domácnost.

 

V následujících letech bylo založeno dalších několik firem, které se společně s těmito nejstaršími staly součástí skupiny společnosti GROHE, která vznikla v roce 1936.

 

Hodnoty

GROHE po celou dobu své existence zastává neněmé hodnoty, které udávají směr společnosti. Zákazníci tak získají výjimečné produkty, které vynikají vysokými standardy.

  • Kvalita – kvalita se ověřuje nejnáročnějšími zátěžovými testy ve své třídě
  • Technologie – investice do vývoje a výzkumu zaručují využití nejlepších technologií
  • Design – propracovaný design je známkou dokonalého vzhledu a funkcionality
  • Udržitelnost – odpovědné a ekonomické použití energií a zdrojů

Centrum GROHE Live!

Společnost GROHE má showroomy a centra po celém světě, které se nacházejí především v metropolích. V roce 2013 k těmto místům přibyla i Praha, ve které bylo otevřené GROHE Live! centrum, zajištující podporu a bohatý sortiment pro Českou a Slovenskou republiku.

grohelive

GROHELIVE Centrum provozuje společnost Dorint Group, a.s. Chcete se o GROHE Live! dozvědět více? Neváhejte nás kontaktovat.