Realizace

Jak může vypadat GROHE ve vaší koupelně či kuchyni? Inspirujte se v fotogaleriích našich zakázek, kde byl použit právě sortiment GROHE.

 

Dancing House Hotel

Ing. Lenka Víznerová – interiér
Ing. arch. Vladimír Kříž
– stavba

Krátce z tiskové zprávy ze dne 21. 9. 2016:

Pět měsíců byl ve dvou patrech Tančícího domu budován čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí celkem dvacet jedna luxusních pokojů. V jeho dvou nárožních věžích inspirovaných slavným meziválečným tanečním párem Freda Astaira a Ginger Rogersové, jsou vystavěny luxusní apartmány s nádherným výhledem na Pražský hrad a řeku Vltavu. Dancing House Hotel cílí hlavně na zahraniční klientelu a provozuje ho společnost Luxury Suites s.r.o. Slavnostní otevření proběhlo 20. září 2016.

Od roku 2013, kdy koupil dům Václav Skala, dochází k přeměně ryze kancelářské budovy na společenské i kulturní centrum, tak jak o tom kdysi snili Václav Havel a Vlado Milunić. Ve třech spodních patrech sídlí Galerie Tančící dům, která prezentuje výstavy významných českých autorů tematické expozice. Druhé a třetí patro nyní nově náleží Dancing House Hotelu. V sedmém patře se nachází Restaurace Ginger & Fred. Glass Bar s vyhlídkou je veřejnosti přístupný v osmém patře budovy.

Více informací o hotelu naleznete na www.dancinghousehotel.com.

Krkonoše - rekonstrukce roubenky, návrh: M.A. Martina Krtičková