Zajímavosti

42

Grohe Sense – malý, ale šikovný pomocník

27.2.2019

Už jste někdy měli vytopený byt? Pokud ano, tak s jistotou víte, že už to nikdy nechcete zažít. Jestli vytopíte sami sebe, jste „jenom“ pořádně naštvaní, ale pokud „zalejete“ i sousedy, je to už pořádný průšvih. A právě tomu naštěstí můžete předejít díky praktickému systému Grohe Sense.

36

S GROHE Rainshower zažijete úžasný déšť v koupelně

22.6.2018

Užíváte si, když v parném létě přijde příjemný a osvěžující deštík, který vám udělá dobře na těle i na duši? S GROHE Rainshower si ho můžete dopřát pouhým stisknutím tlačítka, a navíc nemusíte ani vytáhnout paty z domu. Požitek, který připomíná dovolenou v tropech, si nyní můžete vychutnat i ve své koupelně.

31

Ovládací tlačítko GROHE a antivandal řešení

23.3.2018

I tak malý detail, jako je ovládací tlačítko na splachování toalety, může pozvednout i tuto zpravidla nejmenší místnost v bytě na zcela jinou úroveň. A nejen to – tlačítka GROHE kromě designu zaujmou i z ekonomického a ekologického hlediska.

30

Odpočinek v dešti vykouzlí hlavová sprcha

13.2.2018

Každá doba má své trendy. Před třiceti lety vládl v koupelnách umakart, na přelomu tisíciletí zažily svoji éru rohové vany a nyní je na prvním místě pohodlí a relaxace, ke které by neměla chybět hlavová sprcha. Ať již plánujete rekonstrukci koupelny, nebo si chcete ve své stávající koupelně dopřát osvěžující pocit tropického deště, poradíme vám, jak na to.

20

Světová výstava ISH 2017 odhalila novinky značky GROHE

27.4.2017

Společnost GROHE nesmí chybět na žádném významném veletrhu v oblasti vody či vybavení interiérů. Nejinak tomu bylo i v Frankfurtu nad Mohanem, kde bezpochyby ovládla veletrh ISH 2017, kterého se účastnilo téměř 2 500 výrobců. 

1