Doplňky

62

Hlavová sprcha GROHE je vlaštovkou v digitalizaci koupelny

24.9.2020

Co není digitální, pravděpodobně bude brzy nahrazeno něčím novým. Takové je motto dnešní doby. Protože digitalizace, ať chceme nebo ne, se stává součástí každodenního života, a to i v oblasti koupelen. Hledáte inteligentní technologie, které se snadno ovládají a zvyšují komfort? Vyzkoušejte hlavovou sprchu GROHE.

59

Bidetové wc prkénko je skvělým vynálezem

23.6.2020

Připravte se na novou úroveň hygieny! Manuální bidetové wc prkénko nastavuje novou laťku očistě a pohodlí po použití oné místnosti. Zapomeňte na nepříjemný toaletní papír - očista pomocí tekoucí vody po použití wc je neskutečně příjemnější a šetrnější. Ucítíte to sami na vlastní kůži.

55

Se dřezy GROHE budete vařit jako profesionál

26.2.2020

Jedním z nejnezbytnějších prvků v kuchyni je dřez, který stejně jako baterii používáme několikrát denně, proto bychom jeho výběr měli pečlivě zvážit. Jedná se o velmi namáhaný a vytížený prostor, u kterého bychom měli velmi dbát na kvalitní provedení, abychom ho za pár let nemuseli měnit znovu. Všechny dřezy GROHE vynikají špičkovými materiály i zpracováním.

52

Plochá sprchová vanička v úrovni podlahy

10.12.2019

Plánujete pořízení sprchového koutu a nechcete se spokojit jen tak s něčím? Dopřejte si to nejlepší, co vám můžeme nabídnout. Plochá sprchová vanička v úrovni podlahy vám poskytne ničím nerušený zážitek ze sprchování a dokonalou relaxaci v souladu s celou koupelnou.

50

Instalační systém GROHE Rapid SLX je současnost i budoucnost zároveň

24.10.2019

Připraveni na budoucnost. Už dnes. Takové je motto společnosti GROHE. Některé revoluční technologie jsou již součástí našich produktů, jiné přijdou v blízké budoucnosti. Nyní je naší horkou novinkou instalační systém Rapid SLX, který byl navržen tak, aby vám nabídl přístup k čemukoliv, co je k dispozici dnes a zároveň ke všemu, co bude k dispozici v budoucnu.

49

Manuální bidetové sedátko Bau nepotřebuje elektřinu

25.9.2019

V dnešní době je bidetové sedátko téměř nepostradatelnou součástí moderní koupelny. Však se jedná o jednu z nejvytíženějších místností, na kterou je kladen obrovský důraz na pohodlí, hygienu a co největší možný komfort.

43

Grohe Sensia Arena je nejinteligentnější toaletou na světě

25.3.2019

Napadlo vás někdy, že i použití toalety může být zážitkem? Pokud vám to připadá nemožné, pak jenom proto, že jste ještě neměli tu čest seznámit se se sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena. Na pohled působí jako každá jiná, ovšem uvnitř je doslova nabitá nejmodernějšími technologiemi.

40

I splachovací tlačítko může vypadat skvěle

21.12.2018

Každá část koupelny stojí za pozornost, neboť jak je známo, z detailů se skládá celek. Proto nepodceňujte výběr ani takové zdánlivé maličkosti, jako je splachovací tlačítko u toalety, které společnost Grohe nabízí v luxusních povrchových úpravách a přitažlivém designu. I onu místnost, kam i císařpán chodí pěšky, můžete mít vyladěnou do posledního detailu.

34

Koupelnové vybavení nasadí korunu celé místnost

19.8.2018

Značka GROHE je po celém světě známá jako výrobce kvalitního koupelnového vybavení snoubící oceňovaný design, nejnovější špičkové technologie a nejkvalitnější materiály. Každá naše kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií hodících se k nejnovější koupelnové keramice, a to včetně doplňků, které vyhoví vašemu stylu.

27

Chromové doplňky do koupelny

15.11.2017

Koupelna – to není jenom umyvadlo a vana. I když ty jsou samozřejmě tím nejdůležitějším. Ovšem svou podstatnou a velmi praktickou roli mají také doplňky, které v žádné koupelně nesmí chybět. Vždyť kam byste odložili svůj zubní kartáček, zahákli roličku toaletního papíru nebo pověsili ručník? Proto firma GROHE zařadila do své nabídky velké množství chromových doplňků do koupelny.

12