Doplňky

50

Instalační systém GROHE Rapid SLX je současnost i budoucnost zároveň

24.10.2019

Připraveni na budoucnost. Už dnes. Takové je motto společnosti GROHE. Některé revoluční technologie jsou již součástí našich produktů, jiné přijdou v blízké budoucnosti. Nyní je naší horkou novinkou instalační systém Rapid SLX, který byl navržen tak, aby vám nabídl přístup k čemukoliv, co je k dispozici dnes a zároveň ke všemu, co bude k dispozici v budoucnu.

49

Manuální bidetové sedátko Bau nepotřebuje elektřinu

25.9.2019

V dnešní době je bidetové sedátko téměř nepostradatelnou součástí moderní koupelny. Však se jedná o jednu z nejvytíženějších místností, na kterou je kladen obrovský důraz na pohodlí, hygienu a co největší možný komfort.

43

Grohe Sensia Arena je nejinteligentnější toaletou na světě

25.3.2019

Napadlo vás někdy, že i použití toalety může být zážitkem? Pokud vám to připadá nemožné, pak jenom proto, že jste ještě neměli tu čest seznámit se se sprchovou toaletou Grohe Sensia Arena. Na pohled působí jako každá jiná, ovšem uvnitř je doslova nabitá nejmodernějšími technologiemi.

40

I splachovací tlačítko může vypadat skvěle

21.12.2018

Každá část koupelny stojí za pozornost, neboť jak je známo, z detailů se skládá celek. Proto nepodceňujte výběr ani takové zdánlivé maličkosti, jako je splachovací tlačítko u toalety, které společnost Grohe nabízí v luxusních povrchových úpravách a přitažlivém designu. I onu místnost, kam i císařpán chodí pěšky, můžete mít vyladěnou do posledního detailu.

34

Koupelnové vybavení nasadí korunu celé místnost

19.8.2018

Značka GROHE je po celém světě známá jako výrobce kvalitního koupelnového vybavení snoubící oceňovaný design, nejnovější špičkové technologie a nejkvalitnější materiály. Každá naše kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií hodících se k nejnovější koupelnové keramice, a to včetně doplňků, které vyhoví vašemu stylu.

27

Chromové doplňky do koupelny

15.11.2017

Koupelna – to není jenom umyvadlo a vana. I když ty jsou samozřejmě tím nejdůležitějším. Ovšem svou podstatnou a velmi praktickou roli mají také doplňky, které v žádné koupelně nesmí chybět. Vždyť kam byste odložili svůj zubní kartáček, zahákli roličku toaletního papíru nebo pověsili ručník? Proto firma GROHE zařadila do své nabídky velké množství chromových doplňků do koupelny.

26

Náhradní díly a servis GROHE

18.9.2017

S GROHE nezískáte pouze doplněk do vaší koupelny či kuchyně. K nákupu jakéhokoliv výrobku obdržíte cenný bonus, který se skrývá v osobním přístupu, maximálním komfortu a péči nejen po dobu nákupu, ale i dlouho po něm. Poznejte nadstandardní přístup v podobě servisu a náhradních dílů GROHE. 

25

Závěsné wc od GROHE – elegantní a úsporné řešení

23.8.2017

Závěsné wc si velmi rychle našlo své příznivce. Toaleta, která visí ve vzduchu, opticky odlehčuje prostor, veškeré technické zázemí je elegantně skryto ve stěně a především je tento typ wc oblíbený pro svoji snadnou údržbu. Ne všechny závěsné toalety jsou však stejné.

13

Sprchová toaleta – čistota a komfort

28.4.2016

Ve středověku se osobní hygiena považovala za rozmařilost a péče o tělo byla hříchem. Za „únosnou míru“ byla považována koupel jednou až dvakrát do roka. Uběhlo několik století a vše je jinak. Každodenní koupel či sprcha je v 21. století standardem. V roce 1967 byla světu předena první sprchová toaleta s funkcí bidetu – i tato oblast prošla velkým vývojem

11

GROHE Aquatunes – sprchování s hudbou

7.12.2015

Sprchování už dávno není jen aktem očisty, ale sprcha je dnes i oblíbeným místem relaxace po náročném dni. Pro milovníky hudby přichází společnost GROHE s šikovnou novinkou, která promění vaši sprchu v malou koncertní síň. Vyměňte staré rádio do koupelny za novinku, kterou lehce spárujete s telefonem!

1