Baterie

44

3D tisk GROHE baterií už není sci-fi

9.4.2019

Přestože společnost GROHE patří mezi světové špičky v oblasti vybavení koupelen, stále se snažíme přicházet s něčím novým. Něčím, co může pomoci našim zákazníkům využívat koupelnu nejen jako onu nutnou místnost, ale i jako prostor pro relaxaci a komfort, a to s pomocí nejmodernějších technologií.

41

Podomítkové sprchové sety jsou elegantním řešením

25.1.2019

Máte rádi luxus a pohodlí? V tom případě jsou pro vás podomítkové sprchové sety jasnou volbou. Těžko si totiž můžete pro svou koupelnu představit něco lepšího. Pokud se ji zrovna chystáte stavět nebo rekonstruovat, určitě byste se s nimi měli seznámit. Když si vyberete kvalitní set od GROHE, získáte elegantní a funkční řešení na mnoho let.

39

Nástěnná vodovodní baterie může být klasická i podomítková

21.11.2018

Výběr baterie byste neměli podceňovat, protože i když se zdánlivě jedná o detail, přeci jenom ji používáte několikrát denně. Musí tedy skvěle plnit svou funkci a zároveň ještě dobře vypadat. Můžete si vybrat buď stojánkovou, nebo nástěnnou vodovodní baterii.

38

Kohoutková vodovodní baterie pro retro design i luxusní vzhled

29.10.2018

Vybrat si tu správnou baterii do koupelny může být oříšek. Každý má jiné požadavky. Mezi ty dost časté patří i její vzhled. Pro ty, kteří milují retro design nebo luxusní vzhled, se tak může stát jasnou volbou právě kohoutková vodovodní baterie ze série Costa.

37

Moderní a krásné. Takové jsou baterie na okraj vany

26.9.2018

Možností, jak si užít dokonalý relax v koupelně, je hned několik. Každému vyhovuje něco jiného. Ovšem základem je mít kvalitní a praktické vybavení. Zkuste si napustit vanu pomocí baterie na okraj vany a váš zážitek bude nejenom pocitový, ale také estetický.

35

Kuchyňská baterie GROHE vás omráčí technologiemi

7.7.2018

Kdo si pořídí kuchyňskou baterii GROHE, už nikdy nebude chtít žádnou jinou. A na to bychom si klidně i vsadili. Díky kombinaci nejnovějšího designu a našich špičkových technologií bude každý strávený okamžik v kuchyni radost. Naše baterie totiž patří mezi absolutní špičku. Těžko si od nich můžete přát ještě něco víc.

33

Sprchový systém bude jedničkou ve vaší koupelně

29.5.2018

Vana nebo sprcha? To jsou věční rivalové. Někdo miluje naložit se do plné horké vany, jiný zase upřednostňuje rychlejší osprchování. Ať tak či onak, uznejte sami, že s příchodem horkého léta je sprcha prostě praktičtější. A mít k tomu celý sprchový systém je pak úplně nejlepší.

32

S GROHE Eurodisc získá vaše umyvadlo ploutev

30.4.2018

Hledáte ve své koupelně praktičnost a smysluplnost? Pak vám jistě nesmí uniknout kolekce GROHE Eurodisc, která nabízí baterie s exkluzivním dynamickým designem s rukojetí ve tvaru ploutve. Tato plnohodnotná kolekce, nesoucí označení „vyrobeno v Německu", je ideální volbou pro moderní koupelnu.

29

Grohe Eurocube – kubické tvary, které vás ohromí

26.1.2018

Potřebovali byste nové koupelnové vybavení a oblé tvary vám nic moc neříkají? Tak zpozorněte, protože právě pro vás vytvořila firma GROHE sérii Eurocube, která se vyznačuje pravidelným hranatým designem. S jeho pomocí dostane vaše nová koupelna ostrý, jedinečný a moderní vzhled. Vždyť nemusí být stejná jako všechny ostatní.

28

Baterie GROHE Eurosmart nabízí luxus a kvalitu

18.12.2017

Pokud potřebujete své koupelně či kuchyňskému dřezu dodat punc luxusu, musíte nutně vidět baterie GROHE Eurosmart od firmy GROHE. Vyznačují se mimo jiné nadčasovým elegantním designem, který je dokonalou symbiózou formy a funkce. Všechny výrobky opouštějící továrnu společnosti se rovněž můžou pyšnit mimořádnou kvalitou.

12 3