Baterie

24

Termostatická vanová baterie je nejlepší

26.10.2017

Dnešní pohodlná doba přeje různým vymoženostem, které nám usnadňují život. A právě jednou takovou, kterou budete obzvlášť milovat, je termostatická vanová baterie. S ní už se vám nikdy nestane, že zapnete vodu a čekáte a zkoušíte a zase čekáte, než konečně docílíte správné teploty. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, ručíme vám za to, že starou baterii rovnou vyhodíte do koše.

23

Dokonalá sprchová hlavice od GROHE

20.7.2017

Při výběru baterií a sprchových hlavic je značka GROHE jasnou volbou. Jedná se o ověřeného německého výrobce, který neustále posouvá vývoj v oblasti komfortu a úspory vody kupředu. Díky široké nabídce modelů a příznivým cenám si vyberou jak příznivci tradičního vybavení, tak ti, kteří milují luxus. S GROHE vás však nikdy nečeká nic obyčejného. Pojďte se o tom přesvědčit například u sprchových hlavic.

22

Sprchový systém GROHE Rainshower SmartControl

23.6.2017

Pro to, aby se koupelna stala oázou klidu, je potřeba nejen příjemná atmosféra, ale také profesionální vybavení, které si vás bude hýčkat. Jestliže patříte mezi milovníky sprchování, neměl by ve vaší koupelně chybět propracovaný systém GROHE Rainshower SmartControl

21

Baterie s ohřevem vody, filtrem i chlazením

30.5.2017

Kuchyňské baterie s ohřevem vody na 100 °C, s filtrováním, chlazením či vestavěným výrobníkem perlivé vody. To jsou možnosti moderních baterií GROHE, které zvyšují komfort a pohodlí uživatelům. Pojďme si představit modely GROHE Red a GROHE Blue.

19

Jedinečné dřezové baterie z kolekcí GROHE

28.3.2017

Pokud hledáte klenot v podobě dřezové baterie do kuchyně, nahlédněte do pokladnice GROHE. Oslní vás nejen jedinečný design a smysl pro detail, ale především špičkové technologie, ve kterých je GROHE mistr. Věděli jste například, že vám může doma z kohoutku téct perlivá či vařicí voda, kterou snadno zalijete chutnou kávu či čaj? Nebo že lze pustit vodu jedním dotekem?

18

Podomítkové baterie GROHE

23.2.2017

Minimalistický vzhled a jednoduchý design – to jsou podomítkové baterie GROHE. Tento typ baterií bytoví designeři používají nejen do sprchových koutů, ale i k umyvadlu či k vaně. Na výběr jsou jak klasické pákové, tak oblíbené termostatické modely. 

17

Rady pro výběr vanové baterie GROHE

20.1.2017

GROHE, výrobce baterií a koupelnových hlavic, je známý po celém světe. Setkáte se s ním v domácnostech, profesionálních kuchyňských provozech i koupelnách či toaletách v luxusních hotelech. Sortiment je opravdu široký, proto se dnes zaměříme na jednu významnou oblast, kterou jsou vanové baterie.

16

Špičkové vodovodní baterie GROHE

22.12.2016

Německá kvalita, 80 let tradice a špičková technologie – to je značka GROHE, která do koupelen a kuchyní přináší vodovodní baterie nejvyšší úrovně. Tato slova jsou podržená důvěrou zákazníků, kterým značka GROHE přináší do jejich domovů spolehlivost, bezchybný výkon a mnohaletou životnost při každodenní zátěži.

15

Sprchový systém GROHE Flex

18.10.2016

Pokud patří koupelna k vašim nejoblíbenějším místnostem v domě, tato novinka by vám v žádném případě neměla utéct! Elegantní, kvalitní, komfortní a vyrobený v Německu – to je novinka pro rok 2016/2017, sprchový systém GROHE Flex, který vám ze sprchování vytvoří dokonalý zážitek plný odpočinku a relaxace.

12

Úsporná sprcha GROHE SmartControl – o krok blíže k dokonalosti

8.9.2016

S tím, jak se stále zdokonalují i věci nejběžnější potřeby, rostou též naše nároky na ně. To, co se dříve považovalo za standardní, dnes už našim potřebám sotva vyhovuje a hledáme věci úsporné, šetrné a bezpečné. Stejně tak je tomu i s obyčejnou sprchou, která musí splňovat i zdánlivě protichůdné požadavky.

12