Doplňky

26

Náhradní díly a servis GROHE

18.9.2017

S GROHE nezískáte pouze doplněk do vaší koupelny či kuchyně. K nákupu jakéhokoliv výrobku obdržíte cenný bonus, který se skrývá v osobním přístupu, maximálním komfortu a péči nejen po dobu nákupu, ale i dlouho po něm. Poznejte nadstandardní přístup v podobě servisu a náhradních dílů GROHE. 

25

Závěsné wc od GROHE – elegantní a úsporné řešení

23.8.2017

Závěsné wc si velmi rychle našlo své příznivce. Toaleta, která visí ve vzduchu, opticky odlehčuje prostor, veškeré technické zázemí je elegantně skryto ve stěně a především je tento typ wc oblíbený pro svoji snadnou údržbu. Ne všechny závěsné toalety jsou však stejné.

13

Sprchová toaleta – čistota a komfort

28.4.2016

Ve středověku se osobní hygiena považovala za rozmařilost a péče o tělo byla hříchem. Za „únosnou míru“ byla považována koupel jednou až dvakrát do roka. Uběhlo několik století a vše je jinak. Každodenní koupel či sprcha je v 21. století standardem. V roce 1967 byla světu předena první sprchová toaleta s funkcí bidetu – i tato oblast prošla velkým vývojem

11

GROHE Aquatunes – sprchování s hudbou

7.12.2015

Sprchování už dávno není jen aktem očisty, ale sprcha je dnes i oblíbeným místem relaxace po náročném dni. Pro milovníky hudby přichází společnost GROHE s šikovnou novinkou, která promění vaši sprchu v malou koncertní síň. Vyměňte staré rádio do koupelny za novinku, kterou lehce spárujete s telefonem!

1