Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
33

Sprchový systém bude jedničkou ve vaší koupelně

29.5.2018

Vana nebo sprcha? To jsou věční rivalové. Někdo miluje naložit se do plné horké vany, jiný zase upřednostňuje rychlejší osprchování. Ať tak či onak, uznejte sami, že s příchodem horkého léta je sprcha prostě praktičtější. A mít k tomu celý sprchový systém je pak úplně nejlepší.

32

S GROHE Eurodisc získá vaše umyvadlo ploutev

30.4.2018

Hledáte ve své koupelně praktičnost a smysluplnost? Pak vám jistě nesmí uniknout kolekce GROHE Eurodisc, která nabízí baterie s exkluzivním dynamickým designem s rukojetí ve tvaru ploutve. Tato plnohodnotná kolekce, nesoucí označení „vyrobeno v Německu", je ideální volbou pro moderní koupelnu.

31

Ovládací tlačítko GROHE a antivandal řešení

23.3.2018

I tak malý detail, jako je ovládací tlačítko na splachování toalety, může pozvednout i tuto zpravidla nejmenší místnost v bytě na zcela jinou úroveň. A nejen to – tlačítka GROHE kromě designu zaujmou i z ekonomického a ekologického hlediska.

30

Odpočinek v dešti vykouzlí hlavová sprcha

13.2.2018

Každá doba má své trendy. Před třiceti lety vládl v koupelnách umakart, na přelomu tisíciletí zažily svoji éru rohové vany a nyní je na prvním místě pohodlí a relaxace, ke které by neměla chybět hlavová sprcha. Ať již plánujete rekonstrukci koupelny, nebo si chcete ve své stávající koupelně dopřát osvěžující pocit tropického deště, poradíme vám, jak na to.

29

Grohe Eurocube – kubické tvary, které vás ohromí

26.1.2018

Potřebovali byste nové koupelnové vybavení a oblé tvary vám nic moc neříkají? Tak zpozorněte, protože právě pro vás vytvořila firma GROHE sérii Eurocube, která se vyznačuje pravidelným hranatým designem. S jeho pomocí dostane vaše nová koupelna ostrý, jedinečný a moderní vzhled. Vždyť nemusí být stejná jako všechny ostatní.