Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
24

Termostatická vanová baterie je nejlepší

26.10.2017

Dnešní pohodlná doba přeje různým vymoženostem, které nám usnadňují život. A právě jednou takovou, kterou budete obzvlášť milovat, je termostatická vanová baterie. S ní už se vám nikdy nestane, že zapnete vodu a čekáte a zkoušíte a zase čekáte, než konečně docílíte správné teploty. Jakmile ji jednou vyzkoušíte, ručíme vám za to, že starou baterii rovnou vyhodíte do koše.

26

Náhradní díly a servis GROHE

18.9.2017

S GROHE nezískáte pouze doplněk do vaší koupelny či kuchyně. K nákupu jakéhokoliv výrobku obdržíte cenný bonus, který se skrývá v osobním přístupu, maximálním komfortu a péči nejen po dobu nákupu, ale i dlouho po něm. Poznejte nadstandardní přístup v podobě servisu a náhradních dílů GROHE. 

25

Závěsné wc od GROHE – elegantní a úsporné řešení

23.8.2017

Závěsné wc si velmi rychle našlo své příznivce. Toaleta, která visí ve vzduchu, opticky odlehčuje prostor, veškeré technické zázemí je elegantně skryto ve stěně a především je tento typ wc oblíbený pro svoji snadnou údržbu. Ne všechny závěsné toalety jsou však stejné.

23

Dokonalá sprchová hlavice od GROHE

20.7.2017

Při výběru baterií a sprchových hlavic je značka GROHE jasnou volbou. Jedná se o ověřeného německého výrobce, který neustále posouvá vývoj v oblasti komfortu a úspory vody kupředu. Díky široké nabídce modelů a příznivým cenám si vyberou jak příznivci tradičního vybavení, tak ti, kteří milují luxus. S GROHE vás však nikdy nečeká nic obyčejného. Pojďte se o tom přesvědčit například u sprchových hlavic.

22

Sprchový systém GROHE Rainshower SmartControl

23.6.2017

Pro to, aby se koupelna stala oázou klidu, je potřeba nejen příjemná atmosféra, ale také profesionální vybavení, které si vás bude hýčkat. Jestliže patříte mezi milovníky sprchování, neměl by ve vaší koupelně chybět propracovaný systém GROHE Rainshower SmartControl