Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
39

Nástěnná vodovodní baterie může být klasická i podomítková

21.11.2018

Výběr baterie byste neměli podceňovat, protože i když se zdánlivě jedná o detail, přeci jenom ji používáte několikrát denně. Musí tedy skvěle plnit svou funkci a zároveň ještě dobře vypadat. Můžete si vybrat buď stojánkovou, nebo nástěnnou vodovodní baterii.

38

Kohoutková vodovodní baterie pro retro design i luxusní vzhled

29.10.2018

Vybrat si tu správnou baterii do koupelny může být oříšek. Každý má jiné požadavky. Mezi ty dost časté patří i její vzhled. Pro ty, kteří milují retro design nebo luxusní vzhled, se tak může stát jasnou volbou právě kohoutková vodovodní baterie ze série Costa.

37

Moderní a krásné. Takové jsou baterie na okraj vany

26.9.2018

Možností, jak si užít dokonalý relax v koupelně, je hned několik. Každému vyhovuje něco jiného. Ovšem základem je mít kvalitní a praktické vybavení. Zkuste si napustit vanu pomocí baterie na okraj vany a váš zážitek bude nejenom pocitový, ale také estetický.

34

Koupelnové vybavení nasadí korunu celé místnost

19.8.2018

Značka GROHE je po celém světě známá jako výrobce kvalitního koupelnového vybavení snoubící oceňovaný design, nejnovější špičkové technologie a nejkvalitnější materiály. Každá naše kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií hodících se k nejnovější koupelnové keramice, a to včetně doplňků, které vyhoví vašemu stylu.

35

Kuchyňská baterie GROHE vás omráčí technologiemi

7.7.2018

Kdo si pořídí kuchyňskou baterii GROHE, už nikdy nebude chtít žádnou jinou. A na to bychom si klidně i vsadili. Díky kombinaci nejnovějšího designu a našich špičkových technologií bude každý strávený okamžik v kuchyni radost. Naše baterie totiž patří mezi absolutní špičku. Těžko si od nich můžete přát ještě něco víc.