Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
31

Ovládací tlačítko GROHE a antivandal řešení

23.3.2018

I tak malý detail, jako je ovládací tlačítko na splachování toalety, může pozvednout i tuto zpravidla nejmenší místnost v bytě na zcela jinou úroveň. A nejen to – tlačítka GROHE kromě designu zaujmou i z ekonomického a ekologického hlediska.

30

Odpočinek v dešti vykouzlí hlavová sprcha

13.2.2018

Každá doba má své trendy. Před třiceti lety vládl v koupelnách umakart, na přelomu tisíciletí zažily svoji éru rohové vany a nyní je na prvním místě pohodlí a relaxace, ke které by neměla chybět hlavová sprcha. Ať již plánujete rekonstrukci koupelny, nebo si chcete ve své stávající koupelně dopřát osvěžující pocit tropického deště, poradíme vám, jak na to.

29

Grohe Eurocube – kubické tvary, které vás ohromí

26.1.2018

Potřebovali byste nové koupelnové vybavení a oblé tvary vám nic moc neříkají? Tak zpozorněte, protože právě pro vás vytvořila firma GROHE sérii Eurocube, která se vyznačuje pravidelným hranatým designem. S jeho pomocí dostane vaše nová koupelna ostrý, jedinečný a moderní vzhled. Vždyť nemusí být stejná jako všechny ostatní.

28

Baterie GROHE Eurosmart nabízí luxus a kvalitu

18.12.2017

Pokud potřebujete své koupelně či kuchyňskému dřezu dodat punc luxusu, musíte nutně vidět baterie GROHE Eurosmart od firmy GROHE. Vyznačují se mimo jiné nadčasovým elegantním designem, který je dokonalou symbiózou formy a funkce. Všechny výrobky opouštějící továrnu společnosti se rovněž můžou pyšnit mimořádnou kvalitou.

27

Chromové doplňky do koupelny

15.11.2017

Koupelna – to není jenom umyvadlo a vana. I když ty jsou samozřejmě tím nejdůležitějším. Ovšem svou podstatnou a velmi praktickou roli mají také doplňky, které v žádné koupelně nesmí chybět. Vždyť kam byste odložili svůj zubní kartáček, zahákli roličku toaletního papíru nebo pověsili ručník? Proto firma GROHE zařadila do své nabídky velké množství chromových doplňků do koupelny.