Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
44

3D tisk GROHE baterií už není sci-fi

9.4.2019

Přestože společnost GROHE patří mezi světové špičky v oblasti vybavení koupelen, stále se snažíme přicházet s něčím novým. Něčím, co může pomoci našim zákazníkům využívat koupelnu nejen jako onu nutnou místnost, ale i jako prostor pro relaxaci a komfort, a to s pomocí nejmodernějších technologií.

43

Grohe Sensia Arena je nejinteligentnější toaletou na světě

25.3.2019
42

Grohe Sense – malý, ale šikovný pomocník

27.2.2019

Už jste někdy měli vytopený byt? Pokud ano, tak s jistotou víte, že už to nikdy nechcete zažít. Jestli vytopíte sami sebe, jste „jenom“ pořádně naštvaní, ale pokud „zalejete“ i sousedy, je to už pořádný průšvih. A právě tomu naštěstí můžete předejít díky praktickému systému Grohe Sense.

41

Podomítkové sprchové sety jsou elegantním řešením

25.1.2019

Máte rádi luxus a pohodlí? V tom případě jsou pro vás podomítkové sprchové sety jasnou volbou. Těžko si totiž můžete pro svou koupelnu představit něco lepšího. Pokud se ji zrovna chystáte stavět nebo rekonstruovat, určitě byste se s nimi měli seznámit. Když si vyberete kvalitní set od GROHE, získáte elegantní a funkční řešení na mnoho let.

40

I splachovací tlačítko může vypadat skvěle

21.12.2018

Každá část koupelny stojí za pozornost, neboť jak je známo, z detailů se skládá celek. Proto nepodceňujte výběr ani takové zdánlivé maličkosti, jako je splachovací tlačítko u toalety, které společnost Grohe nabízí v luxusních povrchových úpravách a přitažlivém designu. I onu místnost, kam i císařpán chodí pěšky, můžete mít vyladěnou do posledního detailu.