Články

GROHE, to jsou inovace, nové technologie a skvělý design! Všechny novinky a zajímavosti ze světa GROHE naleznete v článcích, které pro vás pravidelně připravujeme! Nenalezli jste odpověď na svoji otázku? Neváhejte nás kontaktovat!

 
37

Moderní a krásné. Takové jsou baterie na okraj vany

26.9.2018

Možností, jak si užít dokonalý relax v koupelně, je hned několik. Každému vyhovuje něco jiného. Ovšem základem je mít kvalitní a praktické vybavení. Zkuste si napustit vanu pomocí baterie na okraj vany a váš zážitek bude nejenom pocitový, ale také estetický.

34

Koupelnové vybavení nasadí korunu celé místnost

19.8.2018

Značka GROHE je po celém světě známá jako výrobce kvalitního koupelnového vybavení snoubící oceňovaný design, nejnovější špičkové technologie a nejkvalitnější materiály. Každá naše kolekce představuje širokou nabídku různých typů baterií hodících se k nejnovější koupelnové keramice, a to včetně doplňků, které vyhoví vašemu stylu.

35

Kuchyňská baterie GROHE vás omráčí technologiemi

7.7.2018

Kdo si pořídí kuchyňskou baterii GROHE, už nikdy nebude chtít žádnou jinou. A na to bychom si klidně i vsadili. Díky kombinaci nejnovějšího designu a našich špičkových technologií bude každý strávený okamžik v kuchyni radost. Naše baterie totiž patří mezi absolutní špičku. Těžko si od nich můžete přát ještě něco víc.

36

S GROHE Rainshower zažijete úžasný déšť v koupelně

22.6.2018

Užíváte si, když v parném létě přijde příjemný a osvěžující deštík, který vám udělá dobře na těle i na duši? S GROHE Rainshower si ho můžete dopřát pouhým stisknutím tlačítka, a navíc nemusíte ani vytáhnout paty z domu. Požitek, který připomíná dovolenou v tropech, si nyní můžete vychutnat i ve své koupelně.

33

Sprchový systém bude jedničkou ve vaší koupelně

29.5.2018

Vana nebo sprcha? To jsou věční rivalové. Někdo miluje naložit se do plné horké vany, jiný zase upřednostňuje rychlejší osprchování. Ať tak či onak, uznejte sami, že s příchodem horkého léta je sprcha prostě praktičtější. A mít k tomu celý sprchový systém je pak úplně nejlepší.